Od kilku lat zdobywam wiedzę na temat poprawnych technik ćwiczeń i zdrowego odżywiania, które testuję z powodzeniem na swojej osobie. Początki były ciężkie jednak dopiero z czasem nauczyłem się oddzielać prawdę od fałszywych informacji znajdujących się w internecie na temat spalania tkanki tłuszczowej, budowania masy mięśniowej, poprawnej technice treningu czy też odżywiania i suplementacji. Po pewnym okresie czasu zbudowałem swoją własną małą siłownię na 22m2, gdzie zacząłem spotykać się również ze swoimi pierwszymi podopiecznymi, a z niektórymi pracuję po dziś dzień.

MOJA PRZEMIANA

Skoro ja to zrobiłem, to i TY MOŻESZ! Tylko się ze mną skontaktuj...
Otrzymanie certyfikatów po ukończonych kursach na „trenera personalnego, trenera fitness” czy też „instruktora siłowni” tylko uświadomiło mnie, że idę w dobrym kierunku. Efekty mojej pracy sprawiają mi ogromną satysfakcję oraz motywują mnie do dalszej edukacji. Jest to mój styl życia i bycia. Podchodzę do tego z pasją i w pełnym zaangażowaniem. Patrzę daleko przed siebie i dążę do celów, które sobie wyznaczam. Każdego dnia uczę się czegoś nowego.

Trener osobisty to branża otwarta, gdzie dietetyk, psycholog i sport łączy się w jedną całość. Każdy człowiek jest inny i do nikogo nie powinno się podchodzić szablonowo, dlatego bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście i profesjonalne monitorowanie klienta. Dostosuję plan treningowy i system żywieniowy. Z osobami, z którymi podejmuję współpracę wspólnie określamy cele i gotowość do zmiany dotychczasowego stylu życia, aby nie było problemem ominięcie potencjalnych barier na drodze do sukcesu. Tak aby dana osoba mogła widzieć efekty, czerpać wiedzę którą jej przekaże nie tylko przez okres współpracy a przez cały czas przygody z aktywnością fizyczną.


Największą satysfakcję daje uśmiech i zadowolenie z efektów podopiecznego. To potrafi jeszcze bardziej mnie napędzać do działania i uświadamiać że robię to dobrze i warto inwestować w nową wiedzę po to, by móc ją przekazać, uzyskując przy tym efekty zdrowotne i wizualne, co większość z nas oczekuje.

„Czas i tak upłynie, a tylko od Ciebie zależy jak go wykorzystasz”

Napisz do mnie!